Víno měsíce

Prodej vína ihned v centru Praha 1, v domě U Topičů

Víno měsíce si kup zde

Víno na tento měsíc si kup zde

Víno měsíce, dobře dostupné již na tento víkend podle vinařství, máme to nejlepší z proslulých vinic. Celých dvanáct měsíců, od ledna do prosince si zde můžete objednat na celý měsíc domů, do firmy nebo pro své přátele jako dárek. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1,v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín.  

Vína z mnoha zemí i oblastí, výběr zajímavých odrůd. Vyberte si vína, která máte rádi a staňte se naším spokojeným zákazníkem. Nabízíme široký výběr kvalitních vín.Objevte exkluzivní vína na našem e-shopu, vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. 

Prodej vína Praha, víno na narozeniny, víno na svátky, na oslavy. A zde musím také připomenout, že existuje verze víno k svátku bez alkoholu, dealkoholická vína. Vína bez alkoholu ze Středomoří, z jižní Moravy, z Rakouska, z Německa jsou nyní velmi populární i u našich těhotných zákaznic. Těhotenství, porod a miminko, dlouhé období, kdy si žena ráda dopřeje dobré víno. A je jedno, zda si dopřeje sklenku bílého, červeného, růžového, perlivého, šumivého na oslavě. A já jako řidič se k nim velmi rád přidám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky. A stejně tak věřící. Veřte nevěřte, i věřící pijou víno. Je hřích, když křesťan pije alkohol? Tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití. Kup bílé, červené, růžové, šumivé i bio organické ihned pro ženy i muže co nemohou a nechtějí pít alkohol.

Musím zde také připomenout, že existuje verze víno k svátku bez alkoholu, dealkoholická vína. Vína bez alkoholu ze Středomoří, z jižní Moravy, z Rakouska, z Německa jsou nyní velmi populární i u našich těhotných zákaznic. Těhotenství, porod a miminko, dlouhé období, kdy si žena ráda dopřeje dobré víno. A je jedno, zda si dopřeje sklenku bílého, červeného, růžového, perlivého, šumivého na oslavě. A já jako řidič se k nim velmi rád přidám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky. A stejně tak věřící. Veřte nevěřte, i věřící pijou víno. Je hřích, když křesťan pije alkoholTak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití. Kup bílé, červené, růžové, šumivé i bio organické ihned pro ženy i muže co nemohou a nechtějí pít alkohol.

Víno měsíce kupte u nás

Budeme vás kontaktovat na Váš uvedený telefon!

Prodej vín Praha 1

Osobní odběr zdarma

Podle Gusta Obchod

 vejděte do domu

Národní 9, Praha 1

Tel. 778 088 158

 vejděte do domu

 vejděte do domu

 

Nealkoholické víno!

Zásilková služba s donáškou nealkoholického vína do Vašeho bytu a kanceláře pro Prahu a okolí do 24 hodin, snadná a rychlá objednávky, rychlý a spolehlivý servis, kvalitní vína s výběrem podle země původu, podle odrůd, podle barvy, podle značky včetně šumivých vína na oslavu. Nakupte u nás víno jako dárek i jen tak na běžné pití. Pro řidiče, víno pro mladistvé, víno pro kojící i maminky na mateřské. Naše víno bez alkoholu v obchodě vín online. Velkoobchodní ceny pro firmy i jednotlivce, akce a slevy s dopravou zdarma. Zásilky a víno na poslání. 
Nabízíme také jednoduchou službu Objednejte u nás nealkoholické víno přes poptávkový formulář! 
Kvalitní víno z Moravy a přitom nepít alkohol? Ano, tato možnost u nás existuje! Dealko vína potěší zejména těhotné a kojící ženy a jejich lékaře, které v tomto ohledu musí často krotit své chutě, sportovce, řidiče i ostatní znalce vína, jež se však chtějí vyhnout nežádoucímu působení alkoholu. V projektu pro zdraví a život vás jistě nepřekvapí nový trend a osvěta. Vína bez alkoholu mohou pít nastávající maminky, kojící ženy, řidiči, sportovci a vyznavači zdravého životního stylu i lidé držící nejrůznější diety. Vína bez alkoholu obsahují jen minimum kalorií, což jistě všechny vinaře bojující s nějakými těmi kily navíc, velmi potěší. Takže recepty, diety, hubnutí a fitness centra již dnes nabízejí vína, o kterých nikdo předtím neslyšel. 
 
Vína bez alkoholu jsou v Praze k dostání ve stejných variantách jako běžná vína, tedy červená, bílá a růžová. Nechybí ani BIO vína a vína šumivá. Poslední dobou se jako doplněk začaly dobře prodávat aperitivy, vermuty a nealkoholické likéry. Třeba také Crodino, dobře vychlazené je opravdu super nápoj, který má pouze jednu vadu, je ho ve skleničce málo. Pro opravdové znalce a gurmány, kteří milují  červené víno, je tu odrůda Tempranillo. Toto čisté a světlé dealkoholizované víno jasně červené barvy s fialovými odstíny je vyrobené ze selektivně sklizených hroznů odrůdy ve Španělsku. Vzniká fermentací kvasinkami s nízkým potenciálem alkoholu a je zajímavé tím, že celých 12 měsíců zraje v sudech z amerického dubu. Vůně vína připomíná červené ovoce, od třešní po jahody, uprostřed terciálního aroma. Vyniká komplexní chutí, která je uhlazená a sametová, v níž můžeme rozpoznat jak zralé ovoce, tak i kávu, lékořici, dřevo, kůži a stopy po pražení. Nebo raději bílé? Blanco je Španělsky bílé víno, má výraznou slámově žlutou barvu s odstíny citronu. Toto čisté a zářivé víno se úspěšně vyrábí z odrůdy Verdejo a vyniká bylinkovou a anýzovou vůní fenyklu. Ucítit můžeme také poměrně zřetelnou a čistou vůni zeleného jablka, grapefruitu a levandule. Jeho svěží chuť doplňuje příjemná kyselost, která připomíná právě jablko a citrusy. 
 
Dostupnost toho pravého vína bez alkoholu – v Praze už není žádný problém. Naštěstí se dá celkem spolehlivě objednat na internetu, ani nemusíte platit předem a nikdo po vás nechce složité registrace. Dokonce to již funguje i na email, nebo stačí zavolat obsluze, ale to je pouze pro registrované. Kde nakoupit nealkoholické  víno a jak jej převzít? Jednu složku ceny tvoří přímá prodejní cena za víno, uváděná v měrné jednotce jeden ks, většinou jde o sklo lahev 0,75. Velkoobchodní cena se podmiňuje minimálním odběrem jednoho kartonu, většinou jde o 6 kusů. Dále je potřeba připočítat náklady na dopravu či rozvoz. Pro Pražáky a Pražany, cizince i domácí, studenty i dospěle je to jednoduché a mají hned několik variant, jak víno objednat a koupit. Osobní převzetí a platba až při převzetí, dnes snad opravdu nejpopulárnější a nejoblíbenější způsob podpořený profesionální službou a výdejním místem v centru Prahy. 
 
Poplatek je minimální a dostupnost je přímo skvělá.

Doprava po dohodě až domů, pro velké objednávky a partnery je zde dokonce nabídka na poštovné zdarma, vždy v určitý den a za dobře splnitelných podmínek. Pro všechny mimopražské zájemce o vína bez kapky alkoholu, za dopravné do domu či do firmy je potřeba připočítat náklady na dopravu. Jako příklad je zde uvedena tabulka cen podle krajských měst a odběru 12 lahví vín. 15 kg vám také spolehlivě předá výdejní síť firmy Uloženka. Máme ale také skvělé moravské víno bez alkoholu pro řidiče, pro těhotné, pro sportovce, máme víno ihned skladem a za nejnižší internetové ceny v Praze. Objednávejte víno u nás pomocí jednoduchého formuláře dole. Víno bez alkoholu pro vás okamžitě připravíme na expedici. Napište nám prosím své jméno, příjmení, pokud je víno na poslání na adresu, tak přesně ulici a PSČ. Pokud je poptávané víno určené na Rozvoz po Praze, dopište do poznámky jméno přebírajícího, den a čas, kdy chcete víno doručit. Pokud jste provozovna, IČ, FIRMA, Praha restaurace, nebo je naše víno určeno pro servis-gastro, napište nám svojí firemní hlavičku a DIČ. Fakturu daňový doklad obdržíte přímo se zásilkou. Na výdejní místa Zásilkovna je možné poslat pouze 3 ks vína, mají omezení do 5 kg, ale zase je to opravdu nejširší síť výdejních míst po celé ČR. Objednejte si v Praze na rozvoz vína kolik chcete, tady žádné omezení není. Doprava po celé ČR - víno přivezeme až do domu, do firmy, do kanceláře, do provozovny. Cena za dopravní služby je stanovena dopravcem podle váhy a místa převzetí, tj vámi udané PSČ. Výdejna Praha 1, obchod Praha 3 vám umožní osobně převzít víno ZDARMA, celé kartony. Víno na výdejny omezení do 15 kg, pohodlně se vejdou 2 kartony vín, to je 12 lahví, vína vám také můžeme různě kombinovat, bílé, červené i růžové. Snadno, rychle a za nízké ceny, tak funguje naše služba Objednejte nízkokalorická vína. Formulář na vyplnění je zde! Budeme se vám ihned věnovat. Víno z Moravy, nealkoholické z Francie, bez alkoholu z Německa, šumivá vína i kvalita ze Španělska! Kontaktujte nás ihned, nabízíme obchod s vínem online. 

Formulář na vyplnění je zde! Budeme se vám ihned věnovat

Kontakt

Prodej vín - obchod Praha zajděte na Národní číslo 9
Vejděte do domu
Máme prodejnu v centru Prahy
Potřebujete poradit?
778 088 158
prodej@stacirna.cz
To Top