Chuť a vůně Řím

Prodej kávy v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Kvalitní káva Praha, přímo z pražírny potěší všechny naše zákazníky.

Skvělá káva podle Gusta - ochutnej ten rozdíl

Kávou směs Chuť a vůně Řím si kup zde

Nejenom tuto lahodnou kávovou směs různých druhů Arabiky a Robusty, v našem eshopu prodáváme i dalších více jak 40 druhů kávy. Na prodej je balení 250 g i velmi výhodné balení zrnkové kávy pro dům, pro byt, kancelář i pro podnikání - výhodně i celé 1kg. Skvělá cena kávy v Praze přímo z pražírny až na váš stůl. Máme to nejlepší z proslulých plantáží světa. Vyberte si druh a gramáž, vychutnejte si luxusní kávu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitní kávy přímo z pražírny. Připravte si doma svojí oblíbenou kávičku, ideální po ránu, po obědě i po večeři. 
Jaké další druhy u nás ještě nakoupíte??
V prodeji jsou oblíbené espresso směsi a dále
Brazilská káva
Dominikánská káva
Etiopská káva
Guatemalská káva
Kubánská káva
Indická káva
Kolumbijská káva
Kostarická káva
Mexická káva
Peruánská káva
Honduraská káva
Nikaragujská káva
a mnoho dalších
No a my vám k vaší kávě připravíme dobré víno. Prodej a rozvoz vína po Praze. Víno do domu i do firmy, víno servis a dáme jídlo ke všem našim druhům káv. A na jakou příležitost se hodí naše kávy? Třeba jako dárek k svátku, k narozeninám, vemte si ji na všechny oslavy, káva na vaše hezké ráno i po dobrém jídle, 
No a v akci a slevě i na tento víkend je připravené také skvělé nealkoholické . Ano, víno bez alkoholu, dealko se k vaší kávě také skvěle hodí. A proč zrnková káva a víno? A co jiného si přát? Je to spojení chutí, které nelze odolat = je to božská kombinace. Odběr zdarma, rozvoz po Praze, čerstvě praženou pošleme celá ČR až domů.

 

vá káva

Prodej kávovové směsi

Prodej kávy Arabica

Prodej kávy Robusta

Desítky druhů káv

Výhodné balení 1kg

z celého světa

 vejděte do domu

 vejděte do domu

Kontakt

Prodej vín - obchod Praha zajděte na Národní číslo 9
Vejděte do domu
Máme prodejnu v centru Prahy
Potřebujete poradit?
778 088 158
prodej@stacirna.cz
To Top